Transport options
Stříbrnice a jízda s 18-ti patenty

Trail & Enduro Park Kraličák
Jízda lanovkou opravdu stojí za to. Jedná se o nový typ lanovky Doppelmayr D-line, zatím jediný v republice, který se nachází právě zde. Je plná technologických novinek, tichá, méně energeticky náročná a více vstřícná k přírodě. Jízdu si užijete v ergonomicky tvarovaných sedačkách s bezpečnostními prvky vhodnými i pro kočárky a pro nejmenší.


Sedačková lanovka Sněžník

Trail Park Dolní Morava
Na začátek Trail Parku vás pohodlně dopraví čtyřsedačková lanovka Sněžník, která je vybavena speciálními držáky na kola. Bajkeři mají svoji samostatnou vstupní bránu pro nástup na lanovku s kolem pro efektivní odbavení bez front a čekání.
Odpojitelná čtyřsedačka Leitner

Mini Bikepark Bukovka
Vlajkovou lodí přepravních zařízení je odpojitelná čtyřsedačka Leitner o délce 1688m. Jde o nejrychlejší (dvojnásobkem) a nejdelší lanovou dráhu Orlických hor. Díky odpojitelnému systému naši nejmenší i senioři nastupují a vystupují v minimální rychlosti. Po pět sezón díky svému vybavení udávala prim v celé Čeké republice. Byla jedinou, která nabízela komfort vysokého polstrování, bublle kryt tzv. bublinu, dětskou pojistku tzv.KID STOP na každé pozici a hlavně vyhřívání.

main partneRPartners